ТОВ "Стамар-Крокус"
Укр Рус Eng

Проектування системи контролю загазованості приміщень

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Компанія «Стамар-Крокус» пропонує послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем контролю загазованості.

Однією з причин вибухів і пожеж може бути накопичення в приміщеннях горючих і вибухонебезпечних газів – наприклад, при виконанні технічних робіт, пов’язаних із застосуванням лакофарбових матеріалів, розчинників, бензину. Але особливо підступним і небезпечним є накопичення метану в грунті і в приміщеннях, розташованих близько до рівня грунту. Або накопичення токсичних газів, також непомітних для людини – таких, як чадний газ (оксид вуглецю).

За чим стежать системи контролю загазованості

Системи контролю загазованості дозволяють контролювати наявність будь-яких небезпечних газів, які можуть перевищувати безпечні концентрації в робочих приміщеннях. До їх числа можуть відноситись як ті, які виділяються під час виробництва, так і  ті що надходять з навколишнього середовища.

Для будь-яких об’єктів, на яких використовуються або можуть виділятися небезпечні гази, життєво необхідні системи контролю загазованості. Їх проектування орієнтується на технічні особливості об’єкта і на можливість накопичення газу в різних локаціях і його межах.

Установка системи контролю загазованості гарантує захист від вибухів через накопичення газів, а також ризиків отруєння газами, які виділяються під час виробничих робіт.

Роботи виконуються за чітко визначеними етапами:

1. Збір вихідної інформації про об'єкт;

2. Розробка технічного завдання;

3. Розробка проектної документації стадії «П»;

4. Отримання позитивного висновку експертизи, в разі необхідності проходження експертизи;

5. Розробка робочої документації стадії «Р»;

6. Авторський нагляд.

Універсальних систем контролю загазованості не існує. Кожна система проектується індивідуально з урахуванням призначення об'єкта, його розміру та інших характеристик.

Замовити дзвінок


Форма послуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram